Folyamatosan keressük a kiemelkedő szakmai tudással rendelkező kollégáinkat!

Önéletrajzaikat kizárólag e-mailen, motivációs levéllel várjuk!

AZ ALÁBBI NYITOTT POZÍCIÓINK VANNAK JELENLEG

equflow_logo

az EQUFLOW EAST-EUROPE Kft.
fő tevékenységét tekintve különböző szakterületekre specializálódott áramlásmérési termékeket és szolgáltatásokat kínáló, nemzetközi piacon sikeresen működő cégünk

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres saját csapatába

Feladatok:

  • A vállalat termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése a Magyarországon
  • Önálló értékesítési és képviseleti tevékenység, valamint üzletszerzés a vállalat által képviselt teljes termékkörre vonatkozóan
  • Az előre definiált forgalmi és eredmény célok teljesítése az adott értékesítési régióban
  • Meglévő partneri és ügyfélkapcsolatok ápolása, a piaci pozíció erősítése
  • Potenciális új ügyfelek keresése és értékelése a célágazatokban
  • A vevői igényekre, feladatokra megoldási javaslat önálló, illetve az érintett osztályokkal közösen történő kidolgozása
  • Az üzletek megvalósulásának és eredményességének folyamatos nyomon követése, igény szerint közreműködés a feladat bonyolításában és időközbeni kapcsolattartás az ügyféllel

Elvárások:

Képzettség:

    • Felsőfokú műszaki végzettség

Nyelvtudás:

    • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvismeret

Számítógépes ismeret:

    • MS Office és internet felhasználói szintű ismeret

Egyéb elvárások:

  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • 3-5 éves értékesítői és/vagy projektmérnöki tapasztalat áramlástechnikai területen

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai perspektíva egy évtizedes múlttal rendelkező, fejlődésorientált vállalatnál
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Motiváló, teljesítményarányos bérezés (alapbér+jutalék) és béren kívüli juttatás (Cafeteria)

Munkavégzés helye:

Nyugat- és közép magyarországi régió

Fényképes önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével kizárólag e-mailen várjuk!